Momenteel niet beschikbaar

Selecteer data & kamer
Geef de wereld een cadeau met Groupon
Reiscadeaubon
Cadeaukaart kopen
Perfect cadeau!
Groupon Hotels & Reizen FAQ

Venetië: Superior tweepersoonskamer voor 2 personen met ontbijt in het 4* Hotel Albergo Michelangelo Venezia

Venetië: Superior tweepersoonskamer met ontbijt

TripAdvisor-beoordelingen
207 Beoordelingen

Wat je krijgt

Inclusief in alle opties

  • Verblijf voor 2 in een superior tweepersoonskamer
  • Ontbijt
  • Late check-out

Hotelbeleid

  • Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
  • Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 48 uur; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
  • Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt je het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
  • Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid
  • Exclusief toeristenbelasting van € 3,10 per persoon vanaf 16 jaar/per nacht, ter plaatse te betalen
  • Hier vind je de lokale reisrichtlijnen.

Controleer vanwege de huidige gezondheidscrisis de huidige maatregelen voordat je een aankoop doet

Het hotel

Hotel Michelangelo is een luxe viersterrenhotel in Mestre, op slechts 20 minuten rijden van Venetië.

Het heeft 50 elegante, comfortabele en ruime kamers, elk uitgerust met een eigen badkamer, airconditioning, minibar, haardroger, televisie en kluis.

Het hotel heeft ook een restaurant, een loungeruimte, een Amerikaanse bar, grote groene zones en professionele vergaderzalen die ideaal zijn voor het organiseren van evenementen.

Minimale drinkleeftijd: 18 jaar met geldig identiteitsbewijs met foto.

Kamerdetails

  • Kamernaam: Superior tweepersoonskamer
  • Standaard bezetting: 2 personen
  • Max. bezetting: 2 volwassenen + 1 extra persoon (volwassene, kind of baby)
  • Voorwaarden voor verblijf extra personen:
    • Een baby jonger dan 2 jaar mag gratis verblijven in bed bij de ouders of voor € 20 per dag in een kinderbedje
    • Kinderen van 2-13 jaar verblijven voor € 20 per nacht/per kind in een extra bed inclusief ontbijt
    • Personen vanaf 14 jaar verblijven voor € 30 per dag/per persoon in een extra bed inclusief ontbijt

Groupon’s gids voor Venetië

Venetië strekt zich uit over 118 kleine eilanden die verbonden zijn door bijna 400 bruggen. Daar onder en tussendoor stromen 177 kanalen, die dienen als de transportroutes van de stad. De belangrijkste verkeersader is de beroemde Canale Grande. Alle gebouwen staan op eiken palen die diep ingebed zijn in de vaste zeebodem. Eeuwenlang werd Venetië beschouwd als de ‘Queen of the Seas’. Het grootste deel van de gebouwen van de hoogtijdagen van Venetië zijn nog bewaard gebleven en maken dagelijks weer indruk op de vele bezoekers. Het historische centrum van Venetië is simpelweg een juweel van een bezienswaardigheid: gondels glijden door de Canal Grande, toeristen schuifelen over de Rialtobrug en het San Marcoplein en het Dogenpaleis maken een blijvende indruk, maar vast niet minder dan de pittoreske, smalle straatjes van de 1000 jaar oude UNESCO werelderfgoedstad.

Faciliteiten

  • Check-in: vanaf 15.00 uur; check-out: tot 11.00 uur; late check-out: tot 12:00 uur
  • Gratis Wifi
  • Huisdieren zijn toegestaan voor € 20 per dag
  • Het personeel spreekt Italiaans, Engels, Frans, Spaans en Duits
  • Gratis openbare parkeergelegenheid beschikbaar (reserveren niet nodig), optioneel in de garage voor een toeslag van € 20 per dag
  • Exclusief transfers en vervoer (optioneel naar de luchthaven en Piazzale Roma op aanvraag en tegen meerprijs)

Deal-Voorwaarden

* De prijs is per hotelkamer en niet per persoon.
* Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten.
* Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 48 uur; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk.
* Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht.
* De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs.
* Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden.
* Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 18 jaar of ouder zijn.
* Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist.
* Toeristenbelasting van € 3,10 per persoon vanaf 16 jaar/per nacht, direct aan het hotel te betalen.
* De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten.
* Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld.

Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV.

Over Albergo Michelangelo Venezia 4*