Wat je krijgt
Inclusief in alle opties:
- Verblijf van 2 nachten voor zes in een Wigwam Deluxe, Hacienda of Raccoon Lodge
- Toegang tot het park
- Toegang tot waterpark Aqua Mexicana (op basis van beschikbaarheid)
- Bedlinnen (t.w.v. € 9,75 p.p.)
- Reisdata van 1 april 2024 t/m 4 juli 2024
- Aankomst mogelijk op maandag, woensdag en vrijdag
- Vertrek mogelijk op zondag, maandag, woensdag en vrijdag
Naar keuze bij te boeken:
- Ontbijt: tot 36 uur voor aankomst kun je een ontbijt bestellen. Het wordt tussen 8.00 en 9.00 uur bij je accommodatie bezorgd. Je kunt het bestellen via: reserveringen@slagharen.com. Kosten zijn € 15,50 p.p.p.n. en voor kinderen t/m 12 jaar € 10,00 p.p.p.n.
Hotelbeleid:
- Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten
- Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk
- Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt je het totale Groupon-tarief in rekening gebracht
- Prijzen kunnen per datum variëren en zijn afhankelijk van beschikbaarheid
- Exclusief gemeentelijke heffingen van € 7,50 per accommodatie, per nacht, vóór aankomst aan de partner te betalen. Je ontvangt een bevestiging van het park met de betalingsdetails. Het is belangrijk dit vóór aankomst te doen om een veilige en snelle check-in te garanderen
De accommodatie
Op avontuur in het Wilde Westen! Kom overnachten in Attractie- & Vakantiepark Slagharen en geniet dagelijks van de meer dan 30 attracties. Van rollercoaster tot Wildwaterbaan. Naast alle attracties kun je genieten van wervelende shows en straattheater.
Kom slapen in een stoere Hacienda, een echte Wigwam Deluxe of een luxe Raccoon Lodge met een heuse bedstee. Met de geur van de natuur wordt je uitgerust wakker in je vakantiehuisje of tent. Klaar voor een nieuwe dag. Met het attractiepark in je achtertuin rol je van het ene avontuur in het andere. Zo val je in de Free Fall van 40 meter hoogte en voel je de frisse wind door je haren in de Gold Rush. Laat je verrassen door optredens van Randy & Rosie en andere artiesten.
Toe aan een frisse duik? In waterpark Aqua Mexicana waan je je in Mexicaanse sferen. Ga van een van de vele interactieve glijbanen of rust uit onder een palmboom.
Trek gekregen van al die ritjes in de attracties of het zwemmen? Bezoek dan één van de themarestaurants of snackbars. Bij Cartwright’s kan je terecht voor een scala aan grill gerechten, bij Big Jake Dinner House kun je genieten van het grote All-you-can-eat buffet en bij Randy’s Pizza & Pasta vind je de heerlijkste pizza’s en pasta’s.
Wij volgen de actuele RIVM-richtlijnen voor een veilige en zorgeloze vakantie. Wanneer begint jouw Wild West avontuur?
Accommadatiedetails
• Accommodatienaam: Wigwam Deluxe • Standaard bezetting: 2 volwassenen + 4 kinderen • Maximale bezetting: 2 volwassenen + 4 kinderen • Verblijf van een extra persoon is niet mogelijk
• Accommodatienaam: Hacienda • Standaard bezetting: 2 volwassenen + 4 kinderen • Maximale bezetting: 2 volwassenen + 4 kinderen • Verblijf van een extra persoon is niet mogelijk
• Accommodatienaam: Raccoon Lodge • Standaard bezetting: 6 personen • Maximale bezetting: 6 personen • Verblijf van een extra persoon is niet mogelijk
Groupon's gids voor Attractie & Vakantiepark Slagharen
Het park Slagharen in Overijssel, is een gezellig familiepark met meer dan 30 attracties – van rollercoaster tot wildwaterbaan, wervelende shows, straattheater en een leuke parade. Breng een bezoekje aan het Wilde Westen. In het park vind je een grote diversiteit aan themarestaurants en snackbars, zoals bijvoorbeeld Cartwright’s (grill gerechten), Big Jake Dinner House (all-you-can-eat buffet) en Randy’s Pizza & Pasta.
Faciliteiten
- Check-in: vanaf 16.00; check-out: tot 10.00 uur
- Gratis wifi
- Huisdieren niet toegestaan
- Het personeel spreekt Nederlands, Engels en Duits
- Gratis parkeergelegenheid beschikbaar
- Exclusief transfers en vervoer
Deal-Voorwaarden
* Je boeking (het geselecteerde aantal nachten) kan na aankoop niet aangepast worden; de aankoop is uitsluitend geldig voor het gekochte aantal nachten.
* Voorafgaand aan je check-in geldt een annuleringsperiode van 7 dagen; daarbinnen is geen annulering, wijziging of overdracht meer mogelijk.
* Als je niet komt opdagen (“No Show”) wordt het totale Groupon-tarief in rekening gebracht.
* De naam van elke reiziger moet bij de check-in overeenkomen met die op het identiteitsbewijs.
* Restituties na de check-in kunnen niet door Groupon in behandeling genomen worden.
* Minimaal één van de reizigers moet tijdens het inchecken 18 jaar of ouder zijn.
* Tijdens het inchecken is een credit / debit card vereist.
* Gemeentelijke heffingen van € 7,50 per accomodatie per nacht, direct aan het hotel te betalen.
* De deal-aanbieder is exclusief verantwoordelijk voor de zorg en de kwaliteit van de geadverteerde goederen en diensten.
* Om je verblijf mogelijk te maken en voor communicatie met betrekking tot je verblijf, kunnen je naam en e-mailadres met het hotel worden gedeeld.
Deze groupon wordt verkocht door Groupon International Travel en niet door Groupon Netherlands BV.