In een Notendop
De eerste gang bestaat uit een dagverse soep naar keuze en bij de tweede gang word je geïmponeerd door diverse kleine Italiaanse gerechtjes.
Over deze deal
Door een maaltijd in verschillende gangen op te delen wordt het plezier van het eten verlengd terwijl tegelijkertijd wordt voorkomen dat de opscheplepel met zijn sterke verhalen ruzie krijgt met de botte kant van het mes. Bewaar de vrede met een 2-gangenlunch bij De Olifant.
Kies uit 4 opties
- € 18,99 voor een 2-gangenlunch voor 2 personen (waarde € 42)
- € 27,99 voor een 2-gangenlunch voor 3 personen (waarde € 63)
- € 37,99 voor een 2-gangenlunch voor 4 personen (waarde € 84)
- € 55,99 voor een 2-gangenlunch voor 6 personen (waarde € 126)
Voor je eerste gang bij De Olifant kies je met deze deal voor één van de twee huisgemaakte soepen die worden geserveerd met brood:
- Zuppa di pomodori - huisgemaakte verse tomatensoep met basilicum en Parmezaanse kaas
- Zuppa di zucca - pompoensoep met uitgebakken pancetta en een vleugje room.
Voor je tweede gang laat je je gewoon overweldigen door de Antipasto misto - diverse kleine Italiaanse gerechtjes, geserveerd op een plank. De chef werkt sowieso met dagverse producten, dus de exacte inhoud is nog een verrassing, maar verheug je zelf alvast een klein beetje op bijvoorbeeld Venkelsalami, Ham met meloen, Vitello tonato, Aardappel-truffelsalade, Gepofte champignons, Inktvisringen en Gemarineerde Mosselen.
Deal-Voorwaarden
Aankoop: maximaal 1 groupon per persoon te gebruiken, maar meer groupons te koop als kado.
Reserveren: minimaal 24 uur vooraf via reserveren.groupon.nl.
Annuleren: minimaal 24 uur van tevoren, anders vervalt de geldigheid van je groupon.
Meer info: exclusief drankjes. Als je op de dag zelf terecht wil, bel dan naar 0346 561 478. Niet geldig i.c.m. andere acties. Onze Verkoopvoorwaarden en de Wettelijke Bedenktermijn gelden voor alle deals.
Over Restaurant De Olifant
De Olifant is niet alleen een evenementenlocatie, maar een volwaardig en sfeervol restaurant met een Italiaanse keuken. De chef-kok, Frank Opperhuizen, heeft al op jonge leeftijd een aantal restaurants geleid en is nu de nieuwe 'keukenmeester' in De Olifant. Zijn vakbekwaamheid en creativiteit staan garant voor eerlijke, verse Italiaanse gerechten. De locatie wordt vaak gehuurd voor evenementen zoals huwelijken, er is ook ruimte voor vergaderzalen en bovendien is er de mogelijkheid om sloep 'de Olifant' te huren met maximaal 60 personen.